Aktuality


15.3.2019
Vyskúšajte naše novinky BioProteiny a BioSmoothie GreenPro! Všetko v BIO kvalite.

Dali ste si cieľ, že schudnete? Alebo ste vášnivý športovec, ktorý si chce udržať alebo posilniť svalovú hmotu? Potom siahnite po našich vysoko kvalitných BioProteínov GreenPro v príchuti vanilla alebo natural. Sú rýchlou a chutnou desiatou a zaistí vám potrebný denný príjem bielkovín. Môžete ich pridať aj do vašej obľúbenej kaše alebo obľúbeného smoothie. Pokiaľ sa vás týka skôr očista tela, tak vyskúšajte naše špeciálne vyvinuté BioSmoothie GreenPro detox, ktoré je určené ako k veľmi silnej detoxikácii, ale aj na posilnenie imunity a orgánov v tele. Nakopnite vaše telo s našimi novinkami GreenPro!


14.12.2018
Máme rýchlo vstrebateľnú formu horčíka. Nové tekuté Magnesium Chelate 375 mg!

Tekutá forma je pre ľudský organizmus maximálne vstrebateľná forma horčíka. Naše tekuté Magnesium Chelate 375 mg je jedinečnou novinkou na trhu, ktorá vám pomôže pri únave, vyčerpaní a dodá vám energiu.


11.5.2018
Zázračné kapsule pre harmonickú menštruáciu sú tu! Skúste nový Cyklus komfort.

Trápi vás v období pred menštruáciou zmeny nálad, nárast hmotnosti, bolesti hlavy či pŕs? Nový prípravok Cyklus komfort je vyvinutý špeciálne pre ženy, ktoré zažívajú tieto nepríjemné prejavy spojené s menštruáciou. Nemusíte sa báť ho užívať, pretože je čisto prírodným nehormonálnym prípravkom.

 

 


16.11.2017
LaktoPlus a LepekFit – prípravky pre osoby s potravinovou intoleranciou sú na trhu!

Máte radi mliečne výrobky alebo koláče, ale brzdí vás potravinová intolerancia? S prípravkami LaktoPlus a LepekFit teraz môžete zhrešiť a dopriať si bez váhania akékoľvek vaše obľúbené jedlo! Stačí si vziať jeden z týchto prípravkov, bezprostredne pred jedlom obsahujúcim lepok alebo laktózu a môžete zjesť čokoľvek bez nepríjemných ťažkostí ako sú zvracanie, plynatosť, nadúvanie či hnačka. Vyskúšajte ľahší život s intoleranciou na lepok alebo s laktózovou intoleranciou!


13.7.2017
Unikátny bioaktívny kolagén je tu! Skúste nový DermoCollagen na redukciu vrások!

Zaznamenala ste prvé známky starnutia vašej pleti? Nezaoberajte sa krémy či sérami na vrásky, ale skúste jedinú vnútornú výživu zameranú priamo na vašu pleť a vyhladenie vrások! Jedinečný prípravok DermoCollagen ProVenus Vám splní vaše sny o krásnej, hydratované pleti, ktoré navracia jej elasticitu a žiarivý vzhľad! Postará sa aj o efektívnu výživu Vašich vlasov a nechtov.

 

 


28.4.2017
Predstavujeme vám novinku Enzymax V pre ženy

Trpíte opakovanými ženskými problémami? Ak áno, mali by ste začať užívať fungálne enzýmy spolu s extrakty z grepových semien a Marigoldu. Práve tie sú obsiahnuté v novinke Enzymax V, ktorý je špeciálne vyvinutý pre ženy trpiace opakovanými ženskými problémami. Podporte vaše intímne zdravie vďaka Enzymaxu V!


16.12.2016
Revoluce v enzymech! To je nový Enzymax R

Ide o unikátnu kombináciu enzýmov a extraktu zo ženšenu a vitamínu B6 pre dodanie energie a posilnenie imunity. Stačí užívať len 2 kapsule denne! Enzymax R je komplexným enzymatickým prípravkom, ktorý využíva najmodernejšie technológie získavania enzýmov. Základom zloženie je spoločné pôsobenie fungálnych lipolytických a proteolytických enzýmov. Tieto enzýmy sa získavajú modernou fermentačnou technológiou, ktorej výsledkom sú enzýmy vysoko odolné voči žalúdočným kyselinám. Prípravok Enzymax je navyše doplnený aj o rastlinné enzýmy papain a bromelain, ktoré vhodne dopĺňajú celkovú škálu potrebných enzýmov. Obsiahnutý vitamín B6 prispieva k zníženiu únavy a vyčerpání. Ženšen prispieva k normálnej činnosti imunitného systému. Pomáha proti únave a podporovať vitalitu. Enzymax neobsahuje látky živočíšneho pôvodu, je teda vhodný aj pre vegánov a vegetariánov.

ParatizEx