facebook style=
0
My Cart
0
×
 x 

0
MY_VMMENU_TITLE
Respirátor FFP2_KN95 Rúška a respirátory: Respirátor FFP2 / KN95, 2 ks
Respirátor FFP2_KN95
Respirátor FFP2_KN95_1
Tlačiť

Respirátor FFP2 / KN95, 2 ks

Respirátor triedy FFP2 / KN95 - skladom, ihneď na odoslanie!
Dostupnosť: Skladom
Predajná cena5,14 €

Respirátor FFP2 / KN95

Balené po 2 ks

Respirátor (respiračné rúško) triedy KN95 / FFP2 z netkanej textílie. Respirátor zachytáva až 95 % častíc vľl. od 0,3 mikrometra: respirátor zachytí baktérie a vírusy v kvapôčkach, prachové a smogové častice či peľ. Respirátor normy KN95 je odporúčaný Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO).

V súlade s normou CE EN 149.

Životnosť respirátora je závislá od koncentrácie častíc v atmosfére používateľa a jeho dychovej frekvencie.

TRIEDA KN95 - Americké centrum pre kontrolu chorôb (CDC) uvádza štandard respirátorov N95 ako súčasť odporúčaných ochranných zariadení vo svojich odpovediach pre Covid-19 a v ich pokynoch pre SARS (SARS je podobný typ vírusu Corona), ktorý filtruje minimálne 95 % vzdušných častíc.

Pred prvým použitím je nutná dôkladná hygiena rúk pomocou mydla a teplej vody. Po umytí rúk priložte vrchnú časť respirátora k tvári a následne pritlačte na tvár jeho spodnú časť. Keď respirátor dokonale priľnie k vašej tvári, upravte elastické popruhy tak, aby ho udržiavali v bezpečnej polohe. Správne nasadená ochranná maska ​​musí tesne doliehať k tvári a má zakrývať ústa, nos i bradu. Muži by mali byť oholení, pretože brada môže spôsobiť netesnosti. Pri snímaní masky sa dotýkajte iba popruhov, nie časti, ktorá filtruje vzduch.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

×

TOP