facebook style=
0
My Cart
0
×
 x 

0
MY_VMMENU_TITLE
-36%
Testy COVID_z nosu_balení 5ks_čelo Rúška a respirátory: Antigénny test COVID - z nosa alebo z krku - 5 ks
Testy COVID_z nosu_balení 5ks_čelo
Testy COVID_z nosu_balení 5ks_L
Testy COVID_z nosu_balení 5ks_R
Test_z nosu
Tlačiť

Antigénny test COVID - z nosa alebo z krku - 5 ks

Antigénny test na koronavírus Covid-19, balenie obsahuje 5 ks, 1 ks za 3,62 €.
Dostupnosť: Skladom
Základná cena s DPH28,45 €
Predajná cena18,09 €

Rýchly test na koronavírus, i pre samotestovanie.

Poriaďte si antigénny test na koronavírus a zabráňte šíreniu choroby na pracovisku alebo v rodine. Antigénny test na Covid-19 je oproti PCR testu výrazne lacnejšiou a rýchlejšiou záležitosťou. Antigénny test pátra po bielkovine z povrchu koronavírusy, zatiaľ čo PCR test hľadá genetickú informáciu. Spoľahlivosť antigénneho testu je cca 80-92%. Ovplyvňuje ju napríklad koncentrácia vírusu či doba od začiatku choroby.

Účel použitia

Nová koronavirová (SARS-ČOV-2) antigénová rýchla testovacia sada (výter) je in vitro diagnostický test pre kvalitatívnu detekciu nových koronavirových antigénov v nosohltanu výteru a orofaryngeálním výteru pomocou rýchlej imunochromatografické metódy.

ZÁSADY

Nová koronavirová (SARS-ČOV-2) antigénová rýchla testovacia sada (výter) je imunochromatografický membránový test, ktorý používa vysoko citlivé monoklonálne protilátky proti novému koronavírusu. Skúšobné zariadenie sa skladá z nasledujúcich troch časti, menovite podložky pre vzorku, podložky pre činidlá a reakčné membrány. Celý prúžok je upevnený vnútri plastového zariadení. Reagenčná membrána obsahuje koloidné zlato konjugovanej s monoklonálnymi protilátkami proti novému koronavírusu. Reakčná membrána obsahuje sekundárne protilátky proti novému korinaviru a polyklonálne protilátky proti myšiemu globulínu, ktoré sú vopred imobilizované na membráne. Keď je vzorka pridaná do okienka pre vzorku, konjugáty sušené v reagentné podložke sú rozpustené a migrujú spolu so vzorkou. Ak je vo vzorke prítomný nový koronavírus, komplex vytvorený medzi konjugátom anti-románového korinaviru a vírusom bude zachytený špecifickým monovlonálním anti-románovým koronavírusem potiahnutým na T oblasti. Bez ohľadu na to, či vzorka obsahuje vírus alebo nie, roztok pokračuje v migrácii a stretáva sa s ďalším činidlom (anti-myši IgG protilátka), ktorá viaže zvyšné konjugáty, čím vytvára červenú čiaru v oblasti.

ČINIDLÁ

Reagenčné membrána obsahuje koloidné zlato konjugovanej s monoklonálnymi protilátkami proti novému koronavírusy, reakčný membrána obsahuje sekundárnej protilátky proti novému koronavírusy a polyklonálnej protilátky proti myšiemu globulínu, ktoré sú vopred imobilizované na membráne.

Antigénny test Rapid Test na SARS-ČOV-2, 5 ks v balení

  • Antigénny test na koronavírus Covid-19
  • Výrazne lacnejšie a rýchlejšie riešenie oproti PCR testom
  • Výsledok už do púhych 15 minút
  • Spoľahlivosť antigénneho testu približne 80 - 92%
  • Test sú v súlade so zoznamom MZ o výnimkách pre samotestovania

MATERIÁLY
• Testovacie zariadenie
• Sterilizovaný výter
• Extrakčné trubice
• Návod
• Dýza
• Pufer na extrakciu vzoriek
• Rúrka Stojan (SARS-CoV-2 skúšobné box)

Antigénny test na koronavírus Covid-19 vám umožní nechať sa otestovať na ochorenia a zabrániť tak jeho prípadnému šíreniu v rodine alebo prácu, pričom výsledok budete poznať už do 15 minút.

Balenie obsahuje 5ks testov

Rýchla identifikácia chorého na pracovisku aj inde a jeho izolácia zabráni rozšíreniu nákazy vnútri firiem a rodín. Už žiadne fronty, diskomfort, straty času a tisíce korún za jeden test.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

×

TOP