0
My Cart
0
×
 x 

0
MY_VMMENU_TITLE
Virusept-gel_125_ml VIRUSEPT gél 125 ml
Tlačiť

VIRUSEPT gél 125 ml

Antibakteriálny a antiviroticky gél na ruky
Dostupnosť: Skladom
Predajná cena3,66 €

Čistiaci gél na ruky s antimikrobiálnym a antivirotickým zložením. Na každodenné používanie pre dospelých a deti od 1 roka. Neutralizuje zápach a eliminuje 99,9 % vírusov, baktérií a plesní bez vody a mydla. Testované na kmeňoch chrípkových vírusov.

Špeciálne zloženie chráni a nevysušuje pokožku. Nezanecháva na rukách lepkavý pocit.

Virusept je vhodný aj na udržanie hygieny predmetov dennej potreby. Bolo preukázané, že jeho použitie okamžite zabíja až 99,9 % baktérií.

  • Obsah celkového alkoholu vo výrobku je viac ako 80 %.
  • Antibakteriálny gél na ruky s virucídnym účinkom
  • Testovaný podľa EN 14476 virucidny účinok (Vírus BVDV kmeň NADL, Vírus Vakcinie kmeň Elstree, Adenovirus, Human Rotavírus)
  • Testovaný podľa EN 14348 mykobakteriálny a tuberkulocídny účinok

Zloženie:

Alcohol Denat., Aqua, Izopropyl Alcohol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Glycerín, Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine, Carbomer, Parfum

Ako používať:

Virusept aplikujeme na ruky po umytí bez oplachovania. Naneste dostatočné množstvo (min. 3 ml) na ruky a dobre votrite do pokožky. Nezabudnite ani na priestor medzi prstami, chrbty rúk, nechty, zápästia apod. V prípade potreby postup opakujte. Virusept gél sa odporúča používať pravidelne po každom umývaní.

Balenie:

125 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Okrem aktívnej zložky obsahuje Virusept gél tiež zvlhčujúci glycerín zamedzujúci vysúšaniu pokožky. Gél môžu používať deti od 1 roka. V prípade zasiahnutia očí okamžite vypláchnite dostatočným množstvom vody. Udržujte mimo dosahu ohňa. Mimoriadne horľavé.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

×

TOP