vizu-sberny-box-MG+B6-POM-CZE-SLO-ENG-slozeny-WEB Magnesium chelate 375 mg + B6 10x25ml príchuť pomaranč
vizu-sberny-box-MG+B6-POM-CZE-SLO-ENG-slozeny-WEB
vizu-sberny-box-MG_B6-POM-CZE-SLO-ENG-rozlozeny-WEB
Tlačiť

Magnesium chelate 375 mg + B6 10x25ml príchuť pomaranč

Pre ľudský organizmus maximálne vstrebateľná forma horčíka s výbornou pomarančovou príchuťou. Jedna ampulka obsahuje 375 mg čistého magnézia (2083 mg magnézium chelate).

Výživový doplnok so sladidlami
Dostupnosť: Skladom
Predajná cena311 Kč

Pre ľudský organizmus maximálne vstrebateľná forma horčíka s výbornou višňovou príchuťou. Horčík podporuje správnu činnosť svalov a spolu s vitamínom B6 prispieva k riadnemu fungovaniu nervového systému a znižuje únavu a vyčerpanie. Podieľa sa na udržiavaní zdravých zubov a kostí.

Minerálne cheláty sú pre ľudské telo prirodzenou formou minerálnej látky, a preto sú pre organizmus oveľa lepšie vstrebateľné než organické alebo anorganické formy minerálov. Tie môžu prechádzať tráviacou sústavou bez väčšieho využitia a z veľkej časti opúšťať telo pri rannej defekácii. Minerálny chelát je naopak vstrebávaný veľmi ľahko a rýchlo, pozitívne tak ovplyvňuje celkovú využiteľnosť minerálu, a hlavne jeho účinnosť.

Ľudské telo chelátovú formu magnézia využíva prioritne v svaloch, srdci a pečeni, teda všade tam, kde sa ostatné formy dostávajú iba ťažko, a pritom práve tam je magnézium najviac potrebné. Navyše nemá laxatívny účinok, ktorý sa môže častejšie objaviť pri organických alebo anorganických formách horčíka.

 Vysoko využiteľná forma horčíka v tekutej podobe.

Výhody prípravku:

  • najúčinnejšia forma magnézia – chelátová forma (diglycinát horčíka)
  • dodáva energiu, prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
  • podporuje správnu činnosť svalov
  • udržuje zdravé kosti a zuby
  • nevyhnutný na normálne fungovanie nervových a psychických funkcií
  • vyvážený pomer magnézia a vitamínu B6
  • výborná pomarančová príchuť tekutého magnézia

Zloženie: 

1 ampula (25 ml) obsahujeMagnézium 375 mg (100 %*),Vitamín B6 1,4 mg (100 %*)
* RVH – referenčnej výživovej hodnoty v 25 ml

Produkt obsahuje 2083 mg Magnézium chelate (diglycinát horečnatý) z toho je 375 mg čistého magnézia. Chelátová forma je ľudskému telu vlastná a umožňuje veľmi účinné vstrebávanie do organizmu.

Dávkovanie: 1 ampula denne, po jedle.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme pri teplote 10 - 25 °C.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.