vizu-box-ParazitEX-60-cps-SLO-P2-PRESENTATION_vyssi_rozl ParazitEx 60 cps.
Tlačiť

ParazitEx 60 cps.

Prípravok ParazitEX obsahuje kombináciu 9 overených bylinných extraktov pre správne fungovanie zažívacieho systému.

Výživový doplnok
Dostupnosť: Skladom
Predajná cena646 Kč

ParazitEx

60 kapsúl

Prípravok ParazitEX obsahuje kombináciu 9 overených bylinných extraktov na správne fungovanie zažívacieho systému. Základom unikátneho zloženia je prémiová 100 % bylinná formulácia – kombinácia špeciálne vybraných rastlín s detoxikačným účinkom na ľudský organizmus. Obsiahnutý vrcholák je dôležitý pre správne trávenie a zažívanie. Orech kráľovský prispieva k obrane organizmu proti externým vplyvom. Extrakt z koreňa kurkumy prispieva k normálnej funkcii pečene a podporuje trávenie.

Účinky:

  • prispieva k správnemu tráveniu a zažívaniu
  • s výrazným detoxikačným účinkom
  • podporuje posilnenie imunitného systému
  • bezpečný pri opakovanom užívaní

Zloženie:

Orech kráľovský (Juglans regia) – extrakt plod, Kurkuma dl (Curcuma longa) – extrakt kurkumín, Cesnak (Allium sativum) – extrakt alicín, Lapačo červené (Paul d´Arco, Tabebuia impetiginosa) – extrakt kôra, Papája obyčajná (Carica papaya) – extrakt plod, Palina pravá (Artemisia absinthium) – extrakt kvet, Vrcholák (Terminalia chebula) – extrakt plod, Klinčekovec voňavý (Caryophyllus aromaticus) – extrakt púčik, Tymián obyčajný (Thymus vulgaris) – extrakt list

Dávkovanie:

Dospelí 2 kapsuly denne, deti od 3 do 15 rokov 1 kapsula denne po jedle, zapiť tekutinou.

Extrakty účinných látok sú plnené do špeciálnych kapsúl s enterosolventnou úpravou, čo zaisťuje to, že sa účinné látky uvoľňujú presne tam, kde majú, a to v tenkom čreve. Kapsuly sa preto nesmú vysypávať, ale je nutné užívať ich vždy celé.

Na zaistenie maximálnej efektívnosti preparátu je potrebné prípravok užívať minimálne 30 dní.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 °C.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.