+420 739 360 010 | info@salutempharma.cz

Nakúpte ešte za 1000 Kč pre dopravu ZADARMO!
0
My Cart
0
×
 x 

0
Dokončit objednávku
MY_VMMENU_TITLE


Aktuality

Veľkým zástancom pozitívneho účinku betaglukánov na posilnenie našej imunity je pán profesor Václav Větvička, český imunológ vyučujúci na americkej univerzite v Louisville. V rozhovore na Rádiožurnálu hovorí o tom, ako pandémie koronavírusu prebieha v USA, ako sú jednotlivé americké štáty zasiahnuté a čo na to politické špičky. V rozhovore tiež spomína pozitívne účinky betaglukánov a že je rozhodne prínosné je pre posilnenie imunity dopĺňať aj prostredníctvom doplnkov stravy. Ako základné denné množstvo potrebného betaglukanu uvádza 100 mg v 1 tablete. Práve 100 mg betaglukánu obsahuje, okrem ďalších potrebných vitamínov a minerálov, aj multivitamín CEM-M Imunita. Zloženie tohto multivitamínU je práve jasne zamerané na posilnenie našej celkovej imunity, a to aj v obrane proti vírusom a baktériám.

 

Prípravok Melatonín Rapid je výnimočný využitím ODT formy tabliet, ktoré sa rozpúšťa už na sliznici v ústach a tým prináša želaný rýchly účinok. Užívanie melatonínu prispieva aj k zmierneniu subjektívneho pocitu únavy v dôsledku časového posunu (tzv. Jet lag). Hormón melatonín je tiež nazývaný ako "hormón spánku". Produkcia melatonínu prebieha v epifýze (súčasť medzimozgu) a jeho hladina je priamo závislá na pravidelnom striedaniu svetla a tmy. Tvorba tohto hormónu sa výrazne znižuje spolu s narastajúcim vekom človeka.

U melatonínu je práve veľmi zaujímavé, že najviac tohto hormónu majú tie najmenšie deti a čím sme starší, tým ho máme k dispozícii menej a menej. Niektoré najnovšie klinické štúdie to dávajú do súvislosti s účinnejší obranou proti vírusovým ochoreniam, špeciálne teraz aj s COVID-19:

https://www.melatonin-research.net/index.php/MR/article/view/71 

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/32217117

v rozhovore pre TV Prima  tieto súvislosti zmieňuje aj herec a filozof Jaroslav Dušek.

 

Počuli ste už o našom DermoCollagenu ProVenus, ale z nejakého dôvodu preferujete morský pred bravčovým kolagénom? Zároveň ste ale chceli, aby morský kolagén výborne chutil? Potom ste sa dočkali. Práve kvôli rozšíreniu ponuky na trh uvádzame morský kolagén DermoCollagen Marine 3500 mg! A jeho veľkým bonusom je výborná malinová príchuť.

Zaradili sme do ponuky na našom e-shop veľmi dopytované antibakteriálne NANO rúšky TNG. Vďaka špeciálnej NANO technológii, je podľa dostupných testov, rúška schopná ochrániť užívateľov pred vírusmi a chorobami prenášanými vzduchom, približne porovnateľným spôsobom ako špeciálny respirátor.

Rúška je ušitá z troch vrstiev. Vonkajšiu vrstvu tvorí antibakteriálna NANO membrána, ktorá neprepustí baktérie a vírusy. Stredná vrstva je tvorená filtrom na zabránenie prenikaniu mikroskopických prachových častíc. Vnútorná vrstva nanorýšky je z vodeodolnej textílie, ktorá pôsobí proti usadzovaniu vlhkosti v šatke a prípadnému zahmlievaniu napr. okuliarov.

 Rúška ponúkame v troch rôznych farbách, základnej bielej, ružovej a červenobielymi pozdĺžnymi pruhmi.

Našu novinku pre dojčiace mamičky, MamaHelp, veľmi dobre hodnotia prvé užívateľky.

Napr. mamička Barbara nám píše: "....... cca po týždni až 10 dňoch užívania mám teraz cez deň znateľne viac mlieka. Čo oceňujem asi viac je kvalita MM (materského mlieka). Je teraz naozaj hutné a syn prestal skoro úplne grckáť . Kakaová príchuť je dobrá a nie je zbytočne sladká ....... "

Doplnok stravy MamaHelp vo forme sáčkov na prípravu lahodného čokoládového nápoja podporuje produkciu materského mlieka u dojčiacich žien a obsahuje látky veľmi potrebné pre správnu výživu matky a optimálny rozvoj dieťaťa.

Užívanie odporúčame všetkým mamičkám:
  • Pre rozvinutie laktácie (rozkojení)
  • V prípadoch nedostatočnej tvorby mlieka počas dojčenia
  • Pre zlepšenie kvality a výživových hodnôt materského mlieka
  • Pre podporu normálneho vývoja mozgu dojčeného dieťaťa (vďaka obsahu DHA)
  • Na posilnenie imunity matky i dieťaťa

viac informácií o produkte nájdete tu

×

TOP