0
My Cart
0
×
 x 

0
MY_VMMENU_TITLE

vizu-box-LactoPlus-30cps-2022-SLO-P1-WEB Blog

Alergie na rôzne druhy potravín, lepšie povedané potravinové intolerancie, sú medzi ľuďmi pomerne časté. Alergia na cesnak, jablká, orechy, citrusy, mlieko, lepok či nejakú ďalšiu potravinu má skoro každý z nás. Zatiaľ čo orechy alebo citrusy môžeme zo stravy ľahko vyradiť, horšie je to s intoleranciami na laktózu. Vyradiť z našej stravy mliečne produkty je pre nás značne obmedzujúce. Našťastie aj v tomto prípade už existuje riešenie.

lepokfit-30-C-SK Blog

V poslednej dobe je stále viac diskutovanejšou témou lepok a jeho dopady na naše zdravie. Hovorí sa v súvislosti s ním o celiakii, neznášanlivosti lepku, intolerancii lepku, alergii na lepok a pod. Čo teda môže lepok urobiť s naším zažívaním? A zaťažuje naozaj toľko náš organizmus? Pokiaľ však trpíte diskomfortom po jedle obsahujúcom lepok, tak zbystrite. Vaše telo môže horšie spracovávať lepok. Nemajte ale obavy, v dnešnej dobe našťastie existuje efektívne riešenie, ktoré uľaví od vašich problémov.

Carnosine-komplex-60-tbl-CZE-SLO-PRESENTAION_mensi Blog

Vedeli ste, že každá svalová bunka vo vašom tele potrebuje carnosine? Každé telo s pribúdajúcim vekom starne a kvôli tomu sa môžu vyskytovať čoraz častejšie rôzne zdravotné problémy. Uzdravenie potom môže byť oveľa dlhšie. Preto je vhodné podporiť obnovu našich buniek, aby sme boli neustále v kondícii.

Melatonin-RAPID-komplex-30tbl-CZE-SLO-P2-WEB Blog

Spánkové poruchy sú najviac narastajúcim ochorením 21. storočia. Nespavosť sa netýka iba problémov s zaspávaním, ale znamená aj problém s udržaním spánku a častým prebúdzaním. Za bezsennými nocami môžu byť ľahko odstrániteľné príčiny, ale môžu byť tiež také zložité, že sa nezaobídete bez pomoci odborníka. Spánok je nevyhnutný na správne fungovanie organizmu, preto môže mať zanedbávanie tohto problému nepríjemné dôsledky pre naše zdravie.

vizu_sberny_box_MGB6_CZE-SLO-ENG_zavreny_WEB Blog

Horčík alebo magnézium patrí k najdôležitejším prvkom v našom tele. Podieľa sa na takmer troch stovkách reakcií v organizme a zoznam jeho prínosov je veľmi dlhý. Magnézium totiž potrebuje každá naša bunka v tele. Podieľa sa na enzymatických reakciách, ktoré produkujú energiu v tele. Preto je veľmi dôležitý pre naše telo a pokiaľ ho máme nedostatok, môžu nás trápiť rôzne problémy.

vizu_akce_Gelactiv_3-Collagen_forte_120_SLO_P2_WEB Blog

Kolagén je najdôležitejší a najviac zastúpený druh bielkoviny v našom organizme. Nájdeme ho vlastne v každej časti ľudského tela. Je nevyhnutný pre štruktúru a mechanickú stabilitu, pevnosť a integritu radu rôznych tkanív, najmä tkaniva spojivového a kostí. Kolagén si môžeme predstaviť ako základný stavebný kameň všetkých spojivových tkanív v tele. Bez dostatočného množstva kolagénu sa tieto tkanivá môžu časom narušiť, oslabiť, čo urýchľuje proces starnutia a degenerácie. A to sa odráža potom napríklad na pokožke alebo na zdraví nášho pohybového aparátu.

Carnosine-komplex-60-tbl-CZE-SLO-PRESENTAION_mensi Blog

Život s dieťaťom, ktoré má autizmus, nie je jednoduchý. K odhaleniu tohto vrodeného ochorenia dochádza už okolo 3. roku života. Autizmus vie obrátiť život naruby počas minúty. Je potrebné špeciálne zaobchádzanie a starostlivosť. V dnešnej dobe existuje ale množstvo prostriedkov, ktoré vedia zmierniť prejavy autizmu. Ako si trochu uľahčiť život s autizmom?

MAMAHELP_120x120x70mm Blog

Materské mlieko sa považuje za jeden z najviac fascinujúcich darov prírody. Je to najlepšia voľba pre výživu dieťaťa. Všeobecne platí, že čím viac mlieka bude bábätko piť, tým viac sa Vám ho bude tvoriť. Telo teda vyrába mlieko na základe „ponuky a dopytu“. Bohužiaľ ale nie vždy to ide takto hladko. Cesta na dojčenie môže byť niekedy tŕnistá. Preto je dobré vedieť, ako jeho tvorbu podporiť.

glutathion Blog

Dokáže pomôcť aj pri post-covidovom syndróme!

image005 Blog

Každá žena chce byť krásna v akomkoľvek veku. S pribúdajúcimi rokmi však klesá obsah kolagénu v tele. To ale neznamená, že tvorbu kolagénu nejde podporiť.

×

TOP