0
My Cart
0
×
 x 

0
MY_VMMENU_TITLE


Vedeli ste, že každá svalová bunka vo vašom tele potrebuje carnosine? Každé telo s pribúdajúcim vekom starne a kvôli tomu sa môžu vyskytovať čoraz častejšie rôzne zdravotné problémy. Uzdravenie potom môže byť oveľa dlhšie. Preto je vhodné podporiť obnovu našich buniek, aby sme boli neustále v kondícii.

 

 Porovnej24-Blog-2021-05-17T161345.369.jpg

Čo je Carnosine?

Carnosine je 100% prírodná látka, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom organizme a jeho najväčšia koncentrácia sa nachádza vo svaloch, srdci a mozgovej kôre. Množstvo carnozínu v našom tele sa rapídne zmenšuje po 30. roku života. To sa dáva tiež do priamej súvislosti s tým, prečo sa nám postupne zhruba do 70 rokov života znižuje celková hmotnosť a účinnosť svalov v priemere o 40 %. Užívaním carnosinu sa obnovuje normálna regulácia bunkového cyklu. V ľudskom tele funguje ako taký „čistič“ buniek. Pôsobí tak proti spomaľovaniu fungovania buniek a taktiež umožňuje ich lepšiu reprodukciu. Tým maximálne silne aktivuje náš celkový imunitný systém a slúži ako ochranný štít.

 

 Running man sprinting looking at heart rate monitor smartwatch on run. Man jogging outside looking at his sports smart watch during workout training for marathon. Fit male fitness model in his 20s.

Pre koho je Carnosine určený?

Pre svoje pozitívne účinky si užívanie carnozínu chvália predovšetkým 2 zdanlivo veľmi odlišné skupiny ľudí. Prvou skupinou sú seniori, u ktorých carnosine veľmi dobre pôsobí proti starnutiu buniek. Dôležitý je najmä jeho protizápalový účinok a podpora imunity. Carnosine tiež chráni mozgové bunky pred poškodením a mnohé práce odporúčajú jeho užívanie pri autistických poruchách alebo pri Alzheimerovej chorobe. Druhou skupinou sú vrcholoví a rekreační športovci. Carnosine sa používa na ochranu svalov pred zranením, zvyšuje ich silu, odolnosť, vytrvalosť a urýchľuje regeneráciu. Zásadný je jeho vplyv na účinné odbúravanie kyseliny mliečnej zo svalov, čím prehlbuje výkon a odďaľuje únavu.

 1138.jpg

 

Ako Carnosine funguje?

Carnosine má špeciálny rys, ktorý mu umožňuje regulovať bunkové a enzymatické procesy, keď sú „vadné“: tzn. keď sú príliš aktívne, potláčajú ich (regulácia spúšťania) a keď nie sú dostatočne aktívne, aktivujú ich (regulácia zvýšenia). Vzhľadom na to, že sa jedná o úplne netoxický prírodný proteín, znamená to, že ľudia môžu užívať množstvo carnozínu, aké chcú, a to bez vedľajších účinkov. Každé nevyužité množstvo sa jednoducho vylučuje z tela močom a potom. Veľmi výhodné je kombinovať carnosine s ďalšími látkami so silnou antioxidačnou aktivitou. Optimálna je kombinácia s koenzýmom Q10, vitamínom E, karnitínom, ALA a resveratrolom.

 

 Carnosine-komplex-60-tbl-CZE-SLO-PRESENTAION_mensi.png

Vyskúšajte náš Carnosine komplex

Do našej ponuky sme zaradili nový doplnok stravy Carnosine komplex. Ide o čisto prírodný produkt, ktorý dodá energiu a vitalitu, zvýši silu a energiu svalstva, neutralizuje kyselinu mliečnu vo svaloch, podporí regeneráciu po tréningu, podporí imunitný systém a to najmä pri zápaloch. Základom jeho zloženia je L-Carnosine vo veľmi silnej dávke 500 mg. Je doplnený o ďalšie telu prospešné látky ako je kyselina alfa-lipoová, L-karnitín, Coenzyme Q 10 a ďalšie. Tento unikátny komplex priaznivo pôsobí na prebiehajúce bunkové procesy vo vašom tele a dodá vám vitalitu a energiu. Stačí užívať 1-2 tablety denne po jedle. Objednajte si náš Carnosine komplex a doprajte svojmu telu maximálnu starostlivosť. Teraz v ponuke máme balenie 60 alebo 120 tabliet.

 

Objednávkový formulár
Obrázok Meno produktu Cena Počet Celkom cena
Carnosine-komplex-60-tbl-CZE-SLO-PRESENTAION_mensiCarnosine komplex 60 tbl.
35,90 €
0,00 €
Cena celkom za produkty
0,00 €
ajax-loader Efektívny reštart vašich buniek! Skúste Carnosine!

Objednávkový formulár
Obrázok Meno produktu Cena Počet Celkom cena
vizu-box-Carnosine-120tbl-CZE-P1_WEBCarnosine komplex 120 tbl. dárkové balenie
63,84 €
0,00 €
Cena celkom za produkty
0,00 €
ajax-loader Efektívny reštart vašich buniek! Skúste Carnosine!

×

TOP