+420 739 360 010 | info@salutempharma.cz

Nakúpte ešte za 1000 Kč pre dopravu ZADARMO!
0
My Cart
0
×
 x 

0
Dokončit objednávku
MY_VMMENU_TITLE
Mollers_Omega3_CLO_MyFirst_front_CZE+SLO Silná imunita, zdravé srdce a lepší paměť
Mollers_Omega3_CLO_MyFirst_front_CZE+SLO
Mollers_Packshot_CLO_MyFirst_front_liquid_CZ
CLO_250ml_lofoten_SK9
Ceritifikát PVL2
pečet první volba lékárníka 2024 v15
Certifikát OVL3
oblíbeno v lékárně 2024 v155
Tlačiť

Möller´s Omega-3 Môj prvý rybí olej 250 ml

Zdravý vývoj kostí, zubov a očí, silná imunita

doplněk stravy
Dostupnosť: Skladom
Predajná cena400 Kč

Möller´s Omega-3 Môj prvý rybí olej je špeciálne vyvinutý kvalitný nórsky rybí olej z treščích pečení pre tie najmenšie deti. Je vhodný pre deti od 1 do 3 rokov. Obsahuje výhradne prírodný olej, ktorý je bohatým zdrojom omega-3 nenasýtených mastných kyselín DHA a EPA a ďalej prirodzene sa vyskytujúcich vitamínov A a D.

Účinky:

 • Prispieva k správnemu vývoju zraku a mozgu dojčiat do 12 mesiacov veku.
 • Udržuje správny vývoj kostí a zubov.
 • Pomáha posilňovať imunitný systém.
 • Upokojuje nervovú sústavu, napomáha koncentrácii.
 • Prispieva k zdravému fungovaniu srdca, krvného tlaku a hladiny triglyceridov v krvi.

Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom prijme 250 mg DHA. Möller´s Rybie oleje dosahujú už v jednej lyžičke (dávke) 255 mg DHA.

Získanie všetkých potrebných živín je zvlášť dôležité v prvých rokoch života. Olej z treščích pečení je výborným prírodným zdrojom omega-3 mastných kyselín DHA a je bohatý na vitamíny A a D. Tie sú nevyhnutné pre rast detí a normálny vývoj hlavne ich kostí a zubov. Kvôli splneniu tých najprísnejších kritérií pre najmenšie deti, tento prípravok, vďaka absolútne prírodnému zdroju, neobsahuje vitamín E, ktorý v ostatných olejoch plní funkciu antioxidantu a konzervačnej látky.

V dobe dojčenia odporúčame mamičkám užívať Möller´s Rybie oleje pre dospelých. Účinné látky prechádzajú do dieťaťa skrz materské mlieko, takže vlastným užívaním účinok ešte umocníte.

Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA obsiahnuté v produktoch Möller’s sú dôležitými stavebnými jednotkami všetkých buniek ľudského organizmu. Organizmus si ich nevie sám účinne vyrábať v dostatočnom množstve, preto mu ich musíme pravidelne dodávať prostredníctvom stravy (najlepšie tučných morských rýb) alebo výživových doplnkov.  Vhodný je rybí olej pre deti i dospelých.

Rybí olej Möller´s sa vyrába z treščích pečení najvyššej kvality - z čerstvých rýb z voľného rybolovu v čistej oblasti Nórskeho mora. Je unikátny svojim vysokým obsahom omega-3 mastných kyselín a vitamínov. Najvyššia koncentrácia účinných látok sa nachádza práve v pečeni týchto tučných rýb.

 

Lyžička plná života od roku 1854

Viac informácií o produktoch a histórii Möller´s na www.mollers.sk

 

Zloženie: 

Denná dávka obsahuje: 

2,5 ml

5 ml 

% RVH * 

Omega-3 mastné kyseliny

565 mg

1130 mg

-        z toho DHA

255 mg

510 mg

-

-        z toho EPA 

185 mg

370 mg

-

Vitamín A

125 μg

250 μg

31 %

Vitamín D

5 μg

10 μg

200 %

*% referenčnej výživovej hodnoty v 5 ml; - nie je stanovené 

Odporúčané dávkovanie:
Pre deti od 1 roku do 3 rokov – 2,5 ml denne (pol čajovej lyžičky).
Deti od 3 rokov – 5 ml denne (čajová lyžička).
Je možné podávať samostatne na lyžičke alebo pridávať do detského pokrmu (napr. jogurtu). 5 ml zodpovedá objemu väčšej čajovej lyžičky.

Balenie: 250 ml

Distribútor: Salutem Pharma s.r.o. 

Viac informácií:

Počas spracovania dochádza k odstráneniu nasýtených tukov (prirodzene obsiahnutých v treščej pečeni) a odstránení bielkovín (preto môžu rybí tuk užívať i osoby s alergiou na ryby). Möller´s Omega-3 Môj prvý rybí olej je vhodný pre tie najmenšie deti, a to od 1 roku. Tento olej poskytuje v prirodzenej nekoncentrovanej ľahko  vstrebateľnej forme triglyceridov celkom
1130 mg omega-3 v dennej odporúčanej dávke v závislosti od veku dieťaťa.

Neobsahuje cukor, laktózu a lepok (vhodné pre celiakov).

Garancia kvality

Nórska značka Möller’s sa zaoberá výhradne produktami obsahujúcimi omega-3 mastné kyseliny. Hlavné vlastnosti, na ktorých značka pevne stavia je spracovávanie čerstvých surovín z mora a rokmi vyladený, prísne kontrolovaný výrobný proces.

Möller’s používa na výrobu rybieho oleja treščie pečene už od roku 1854 (u tresiek sa tuk hromadí v pečeni spoločne s vitamínmi A a D). Tieto vitamíny sú prirodzenou súčasťou rybieho oleja a spoločne s ďalšími živinami prispievajú  k podpore imunity.

Tresky určené na spracovanie, sú lovené v severnej oblasti čistého Nórskeho mora pri ostrovoch Lofoty a Vesterålene, kde nájdeme jedno z najčistejších morí na svete. Výlov prebieha v hlavnej lovnej sezóne od februára do mája, kde ich rybári lovia z malých rybárskych lodí. Lov prebieha podľa zásad trvalo udržateľného rybolovu.

Pre koho sú výživové doplnky Möller’s určené?

Möller´s ponúka produkty pre všetky vekové kategórie. Hľadáte prípravok určený pre tých najmenších? Möller’s Omega-3 Môj prvý rybí olej pre deti môžu konzumovať deti od 1 roku. Výbornou alternatívou olejov pre deti sú Želé rybičky s malinovou príchuťou. Deti od 3 rokov a dospelí zase ocenia ochutené Möller’s Omega-3 Rybie oleje. Môžete si vybrať  príchuť ovocnú alebo citrónovú. Ďalšou alternatívou sú čisté neochutené verzie. Pre seniorov vyrába značka Möller’s produkt Möller’s Rybí olej Omega-3 D+. A pokiaľ dávate prednosť kapsulám, môžete si vyberať variant Möller’s Omega-3 Daily Health kapsuly s vôňou vanilky.

 

Pre zdravie celej rodiny

 

 • DHA (kyselina dokozahexaenová) pomáha k udržaniu normálnej funkcie mozgu a správneho stavu zraku*.
 • Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
 • Vitamín D je potrebný na normálny rast a vývin kostí u detí.
 • EPA a DHA napomáhajú k zdravej činnosti srdca**.
 • Vitamíny A a D prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému, zmierňujú prejavy autoimunitných ochorení a alergií.
 • DHA pomáha k správnej funkcii krvného tlaku a udržaniu normálnej hladiny triglyceridov v krvi.
 • DHA prispieva k zdravému vývoju zraku.
 • EPA reguluje hormonálny systém pri PMS (premenštruačný syndróm) a menopauze, potlačuje prejavy depresie, upokojuje a koncentruje.

*/** Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg *DHA/ **EPA a DHA.

 

Lyžička plná života od roku 1854

 

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

×

TOP