+420 739 360 010 | info@salutempharma.cz

Nakúpte ešte za 1000 Kč pre dopravu ZADARMO!
0
My Cart
0
×
 x 

0
Dokončit objednávku
MY_VMMENU_TITLE
vizu_box_MELATONIN_RAPID_komplex5mg_30tbl_SLO_P2_WEB_orez Melatonín Rapid komplex 5mg, 30 odt tbl.
vizu_box_MELATONIN_RAPID_komplex5mg_30tbl_SLO_P2_WEB_orez
Melatonin_ložnice
Tlačiť

Melatonín Rapid komplex 5mg, 30 odt tbl.

Na rýchle zaspanie a lepší spánok!

výživový doplnok

vyrobeno na Slovensku
Dostupnosť: Skladom
Predajná cena268 Kč

Melatonín Rapid komplex 5 mg

30 odt tabliet

Melatonín prispieva k skráteniu doby nutnej na zaspanie. Schválené zdravotné tvrdenia podľa EÚ.

Prípravok Melatonin Rapid je výnimočný využitím ODT formy tabliet, ktoré sa rozpúšťajú už na sliznici v ústach a tým prináša požadovaný rýchly účinok. Užívanie Melatonínu prispieva i k zmierneniu subjektívneho pocitu únavy v dôsledku časového posunu (tzv. jet lag).

Rýchly nástup účinku, už do 10 minút!

Využitie melatonínu z ODT (orodispergovateľných) tabliet je 2x vyšší než u klasických tabliet. Je doložené, že bunková absorpcia je o 50 % vyššia než u klasických tabliet. 

Absorpcia prebieha už na slizniciach v ústach a hornom pažeráku, čo zaručuje vyššiu efektivitu, než vstrebávanie cez zažívací trakt a pečeň.

Zloženie: Melatonín 1,0 mg, Griffonia simplicifolia extrakt 2,0 mg, Magnolia officinalis extrakt
2,0 mg.

Hormón melatonín je tiež nazývaný ako "hormón spánku". Produkcia melatonínu prebieha v epifýze (súčasť medzimozgu) a jeho hladina je priamo závislá na pravidelnom striedaní svetla a tmy. Tvorba tohto hormónu sa výrazne znižuje spolu so zvyšujúcim sa vekom človeka.

Extrakt z rastliny Griffonia simplicifolia zvyšuje hladinu sérotonínu v našom tele. Tento hormón prispieva k dobrej nálade, pocitu spokojnosti a tiež prináša lepší spánok.

Magnolia officinalis extrakt podporuje tvorbu kyseliny gama-aminomaslovej (GABA), ktorá pomáha stimulovať spánok a upokojiť telo i myseľ (neurotransmitér).

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta tesne pred spaním, priamo rozpustné v ústach. Nerozhryzená tableta sa vloží pod jazyk alebo medzi ďasná a peru a nechá sa voľne rozpustiť v ústach. Odporúčame tabletu neprehĺtať a nezapíjať.

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Užívanie je vhodné konzultovať s lekárom. Užívať len pred predpokladanou dobou spánku, pretože môže spôsobiť ospalosť. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 ºC. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. 

Priaznivý účinok na zmiernenie subjektívneho pocitu únavy tzv. jet lag sa dosiahne pri prijme minimálne 0,5 mg melatonínu tesne pred spaním prvý deň cesty a niekoľko nasledujúcich dní po príchode na miesto určenia. Priaznivý účinok na rýchle usnutie sa dosiahne pri prijme minimálne 1 mg melatonínu tesne pred spaním.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

×

TOP