+420 739 360 010 | info@salutempharma.cz

Nakúpte ešte za 1000 Kč pre dopravu ZADARMO!
0
My Cart
0
×
 x 

0
Dokončit objednávku
MY_VMMENU_TITLE
Mollers_Packshot_CLO_Natural_front_liquid_CZ Silná imunita, pevné kosti a lepšia pamäť
Mollers_Packshot_CLO_Natural_front_liquid_CZ
CLO_natural_250ml_supplementfacts_SK
CLO_Natural_250ml_benefits_SK
CLO_250ml_lofoten_SK7
CLO_review_SK8
Mollers_480x300_1_dospeli_clear_SK
Ceritifikát PVL12
pečet první volba lékárníka 2024 v142
Certifikát OVL47
oblíbeno v lékárně 2024 v12
Tlačiť

Möller´s Omega-3 Rybí olej Natural 250 ml

Silná imunita, zdravé srdce a lepšia pamäť

doplněk stravy
Dostupnosť: Skladom
Predajná cena400 Kč

Möller´s Omega-3 Rybí olej Natural je kvalitní nórsky rybí olej z treščích pečení. Obsahuje bohatý zdroj omega-3 nenasýtených mastných kyselín DHA a EPA a ďalej prirodzene sa vyskytujíce vitamíny A a D.

Účinky:

 • Pomáha posilňovať imunitný systém.
 • Prispieva k zdravému fungovaniu srdca, krvného tlaku a hladiny triglyceridov v krvi. Priaznivo tak pôsobí proti kardiovaskulárnym ťažkostiam.
 • Udržuje správne funkcie mozgu a zraku. 
 • Posilňuje kosti a zuby.
 • Upokojuje nervovú sústavu, napomáha koncentrácii.
 • Chráni bunky pred pôsobením stresu. 

Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg DHA a EPA. Möller´s rybie oleje dosahujú už v jednej lyžičke (dávke) 880 mg DHA a EPA.

Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA obsiahnuté v produktoch Möller’s sú dôležitými stavebnými jednotkami všetkých buniek ľudského organizmu. Organizmus si ich nevie sám účinne vyrábať v dostatočnom množstve, preto mu ich musíme pravidelne dodávať prostredníctvom stravy (najlepšie tučných morských rýb) alebo výživových doplnkov.  Vhodný je rybí olej pre deti i dospelých.

Rybí olej Möller´s sa vyrába z treščích pečení najvyššej kvality - z čerstvých rýb z voľného rybolovu v čistej oblasti Nórskeho mora. Je unikátny svojim vysokým obsahom omega-3 mastných kyselín a vitamínov. Najvyššia koncentrácia účinných látok sa nachádza práve v pečeni týchto tučných rýb.

 

Lyžička plná života od roku 1854

 

Zloženie: 

Denná dávka obsahuje: 

5 ml 

% RVH * 

Omega-3 mastné kyseliny

1130 mg

-        z toho DHA

510 mg

-

-        z toho EPA 

370 mg

 -

Vitamín A

250 μg

31 %

Vitamín D

10 μg

200 %

Vitamín E

3 mg

25 %

*% referenčnej výživovej hodnoty v 5 ml; - nie je stanovené 

Odporúčané dávkovanie: Pre dospelých a deti od 3 rokov 5 ml (čajová lyžička) denne. Ideálne spolu s jedlom (pre rýchlejšiu vstrebateľnosť účinných látok). 5 ml zodpovedá objemu väčšej čajovej lyžičky.

Balenie: 250 ml

Distribútor: Salutem Pharma s.r.o. 

Viac informácií:

Počas spracovania dochádza k odstráneniu nasýtených tukov (prirodzene obsiahnutých v treščej pečeni) a odstránení bielkovín (preto môžu rybí tuk užívať i osoby s alergiou na ryby). Möller's Omega-3 Rybí olej Natural olej je vhodný pre dospelých a deti od 3 rokov. Tento olej poskytuje v prirodzenej nekoncentrovanej ľahko vstrebateľnej forme triglyceridov celkom
1130 mg omega-3 v dennej odporúčanej lyžičke (dávke).

Neobsahuje cukor, laktózu a lepok (vhodné pre celiakov).

Garancia kvality

Nórska značka Möller’s sa zaoberá výhradne produktami obsahujúcimi omega-3 mastné kyseliny. Hlavné vlastnosti, na ktorých značka pevne stavia je spracovávanie čerstvých surovín z mora a rokmi vyladený, prísne kontrolovaný výrobný proces.

Möller’s používa na výrobu rybieho oleja treščie pečene už od roku 1854 (u tresiek sa tuk hromadí v pečeni spoločne s vitamínmi A a D). Tieto vitamíny sú prirodzenou súčasťou rybieho oleja a spoločne s ďalšími živinami prispievajú  k podpore imunity.

Tresky určené na spracovanie, sú lovené v severnej oblasti čistého Nórskeho mora pri ostrovoch Lofoty a Vesterålene, kde nájdeme jedno z najčistejších morí na svete. Výlov prebieha v hlavnej lovnej sezóne od februára do mája, kde ich rybári lovia z malých rybárskych lodí. Lov prebieha podľa zásad trvalo udržateľného rybolovu.

Pre koho sú výživové doplnky Möller’s určené?

Möller´s ponúka produkty pre všetky vekové kategórie. Hľadáte prípravok určený pre tých najmenších? Möller’s Omega-3 Môj prvý rybí olej pre deti môžu konzumovať deti od 1 roku. Výbornou alternatívou olejov pre deti sú Želé rybičky s malinovou príchuťou. Deti od 3 rokov a dospelí zase ocenia ochutené Möller’s Omega-3 Rybie oleje. Môžete si vybrať  príchuť ovocnú alebo citrónovú. Ďalšou alternatívou sú čisté neochutené verzie. Pre seniorov vyrába značka Möller’s produkt Möller’s Rybí olej Omega-3 D+. A pokiaľ dávate prednosť kapsulám, môžete si vybrať variant Möller’s Omega-3 Daily Health kapsuly s vôňou vanilky.

 

Pre zdravie celej rodiny

 

 • DHA (kyselina dokozahexaenová) pomáha k udržaniu normálnej funkcie mozgu a správneho stavu zraku*.
 • Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
 • Vitamín D je potrebný na normálny rast a vývin kostí u detí.
 • EPA a DHA napomáhajú k zdravej činnosti srdca**.
 • Vitamíny A a D prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému, zmierňujú prejavy autoimunitných ochorení a alergií.
 • DHA pomáha k správnej funkcii krvného tlaku a udržaniu normálnej hladiny triglyceridov v krvi.
 • DHA prispieva k zdravému vývoju zraku.
 • EPA reguluje hormonálny systém pri PMS (premenštruačný syndróm) a menopauze, potlačuje prejavy depresie, upokojuje a koncentruje.

*/** Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg *DHA/ **EPA a DHA.

 

Lyžička plná života od roku 1854

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

×

TOP