+420 739 360 010 | info@salutempharma.cz

Nakúpte ešte za 1000 Kč pre dopravu ZADARMO!
0
My Cart
0
×
 x 

0
Dokončit objednávku
MY_VMMENU_TITLE
laktoplus-30-C-SK LaktoPlus 30 cps.
Tlačiť

LaktoPlus 30 cps.

Pre osoby s laktózovou intoleranciou

Výživový doplnok
Dostupnosť: Skladom
Predajná cena327 Kč

Pre osoby s laktózovou intoleranciou

30 kapsúl

Zle Vám trávia mliečne produkty? Pociťujete niektoré z príznakov laktózovej intolerancie, ktorými sú najmä častá hnačka, nadmerné nadúvanie, kŕče či bolesti brucha? Potom je pre Vás LaktoPlus ideálny prípravok. Vďaka nemu si môžete dať aj obľúbenú zmrzlinu či kávu s mliekom. Výživový doplnok LaktoPlus obsahuje enzým laktázu a tým zlepšuje trávenie mliečnych výrobkov.

Vyskúšajte LaktoPlus, ktorý:

  • je najsilnejším na trhu (vďaka obsahu 18.000 FCC laktázových jednotiek)
  • dokáže pomocou 1 kapsuly rozštiepiť obsah laktózy zodpovedajúci až ½ litra mlieka
  • je obohatený o unikátne črevné baktérie, ktoré podporujú trávenie

Unikátne zloženie prípravku LaktoPlus je špeciálne vyvinuté pre osoby s intoleranciou na potraviny obsahujúce laktózu. Disacharid laktóza sa nachádza predovšetkým v mlieku a v mliečnych výrobkoch. U osôb s nedostatkom enzýmu laktáza dochádza k horšej stráviteľnosti mliečnych výrobkov. LaktoPlus, vďaka obsahu enzýmu laktáza, zlepšuje trávenie laktózy u ľudí, ktorí majú s jej trávením ťažkosti. LaktoPlus je navyše obohatený i o unikátne črevné baktérie bacillus subtillis, ktoré sú potrebné pre naše zdravé črevá.

Zloženie: enzým laktáza, bacillus subtillis (nato), HPMC SR kapsuly s oneskoreným uvoľňovaním

Dávkovanie: 1 kapsula pred jedlom obsahujúcim laktózu (mliečne produkty), 1 kapsula LaktoPlus dokáže štiepiť cca 30 g laktózy, čo zodpovedá asi
½ l mlieka.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 °C. 

 

utorok, 10. september 2019
Objednala jsem si od Vás Lakto Plus a můžu říct, že mi výrazně pomohl. Můžu doporučit lidem, kteří mají podobný problém s mléčnýma výrobkama.
Kristínka
utorok, 29. máj 2018
Ja som mal dlhodobo problém s pitím mlieka a tak som začal hľadať vhodný produkt, ktorý mi s tým pomôže. Váš LaktoPlus sa mi osvedčil. Môžem odporúčať.
Miloslav

×

TOP