+420 739 360 010 | info@salutempharma.cz

Nakúpte ešte za 1000 Kč pre dopravu ZADARMO!
0
My Cart
0
×
 x 

0
Dokončit objednávku
MY_VMMENU_TITLE


Ako docieliť mladistvejší vzhľad bez plastických operácií?

Každá žena chce byť krásna v akomkoľvek veku. S pribúdajúcimi rokmi však klesá obsah kolagénu v tele. To ale neznamená, že tvorbu kolagénu nejde podporiť. Zabudnite na rôzne dermo séra či krémy a skúste efektívnu a veľmi kvalitnú vnútornú výživu pleti! Tou sú práve špeciálne vyvinuté kolagény, ktoré vďaka svojmu zloženiu pôsobia až v dermálnej vrstve pokožky, a majú teda blahodarný vplyv na elasticitu pleti, rast vlasov a nechtov, ale aj na celulitídu. Siahnite po bioaktívnych, klinicky overených kolagénnych peptidoch a určite neurobíte chybu. Vďaka nim budete vyzerať mladistvejšie a zároveň tiež podporíte svoje kĺby.

Prečo sú výnimočné bioaktívne kolagénne peptidy?

Bioaktívna peptidová forma zaisťuje čo najlepšiu vstrebateľnosť do ľudskej pokožky. „Bioaktívny“ znamená, že sa jedná o formu kolagénu ľudskému telu vlastnému. Peptidy stimulujú bunkovú syntézu a zaisťujú tak tú najefektívnejšiu vnútornú výživu pokožky, ale aj kĺbov, kostí a väzov. Vášmu telu tak doprajete výživu, ktorá je pre neho prirodzená. Bioaktívne kolagénne peptidy pôsobia na lepšiu elasticitu pokožky a vyhladenie vrások. Blahodarný vplyv majú aj na celulitídu, ktorá trápi čoraz viac žien. Výhodou je, že tieto kolagény môžu užívať aj dojčiace a tehotné ženy, takže aj ony hravo podporia krásu svojej pleti, vlasov či nechtov. V dnešnej modernej dobe to ide veľmi jednoducho z pohodlia domova. Stačí vypiť lahodný nápoj.

Trápia vás problémy s vlasmi, nechtami alebo spleťou?

Za problémy s pleťou, vlasmi a nechtami hľadajte úbytok kolagénu vo Vašom tele. Kolagén je veľmi potrebný, pretože tvorí až 75 % objemu ľudskej pokožky a tvorí dôležitú štrukturálnu látku kostí, kĺbov, svalov, väzív a šliach. Spevňuje hlboké vrstvy pokožky, vypína ju a efektívne tak pôsobí proti vzniku vrások a pomáha vyhladiť tie už viditeľné. Čím teda menej kolagénu v tele máte, tým viac nastupujú prejavy starnutia. Pleť začína byť menej elastická, nezjednotená či málo rozžiarená. Objavujú sa aj problémy s jej hydratáciou a celkovo sa vytráca jej mladistvý vzhľad. Obsah kolagénu v tele ovplyvňuje aj kvalitu nechtov a vlasov. Akonáhle ho máte v tele nedostatok, dochádza k siednutiu vlasov, viac vypadávajú a stráca lesk. Nechtom chýba jej pevnosť a štiepia sa. Netrápte sa prvými príznakmi starnutia a doprajte svojmu telu kvalitnú vnútornú starostlivosť vďaka DermoCollagenu.

Kvalitný kolagén Vám najlepšie doplnia prípravkami Provenus DermoCollagen!

Pýtate sa, prečo práve DermoCollagen? Pretože je unikátny hneď v niekoľkých smeroch: Ide o najsilnejšiu kombináciu bioaktívneho kolagénu a kyseliny hyalurónovej pre redukciu a zjemnenie vrások Pozitívny účinok je potvrdený nemeckými štúdiami, takže Vašej pleti, nechtom a vlasom doprajete skutočne veľmi účinnú nemeckú kvalitu Môžete si vybrať, či alebo bravčový pomarančový kolagén. Na užívanie DermoCollagenu si zároveň aj pochutnáte. Zabudnite na zápach a nepríjemnú chuť! Oba DermoCollageny výborne chutia

Ako DermoCollageny fungujú?

Prípravky DermoCollagen sú unikátne produkty, pretože cielene pôsobia priamo v hlbokej dermálnej vrstve pokožky. Základ zloženia tvorí kombinácia bioaktívnych kolagénnych peptidov patentovaného zloženia Verisol® spolu s kyselinou hyalurónovou. Ide tak o efektívnu vnútornú výživu pokožky. Unikátne zloženie prípravkov DermoCollagen zaisťuje tú správnu hydratáciu pokožky, a to zvnútra presne tak ako prirodzená hydratácia prebieha. Toto pôsobenie Dermocollagenov je potvrdené aj nemeckými štúdiami! Môžete si vybrať buď morský kolagén alebo kolagén z bravčového zdroja (teda nám ako cicavcom svojou štruktúrou o niečo bližšie). Obapôsobí rovnako efektívne na vašu pleť, vlasy či nechty. Líšia sa iba v druhu kolagénu (rybí alebo bravčový) av príchuti. 

Chuť a dávkovanie DermoCollagenov

Prípravky DermoCollagen sa vyznačujú výbornou pomarančovou či malinovou príchuťou. Obsahujú minimum sladidiel a celková kalorická hodnota jedného vrecka je tak iba 50 resp. 69 (Marine) kJ. Preto sa nemusíte obávať o vašu váhu. Ich dávkovanie je veľmi jednoduché. Stačí užívať 1 vrecúško denne, ktoré najskôr nasypete do pohára, zalejete cca 2 dcl vody a necháte rozpustiť. Potom pohár vypijete. Oba DermoCollageny sú bez alergénov, vhodné aj pre tehotné a dojčiace, non GMO a absolútne bezpečný pre dlhodobé užívanie.

Výborná chuť a účinnosť potvrdené aj skutočnými užívateľkami

Keďže sme presvedčení o tom, že produkty DermoCollagen sú vysoko kvalitné a účinné prípravky, ktoré skutočne fungujú, nechali sme ich otestovať reálnymi užívateľkami na Bety.cz. Na testovaní sa podieľalo 43 reálnych žien. Výsledky hodnotenia boli skvelé, pretože DermoCollagen odporučilo 91% užívateľiek. Najviac si ženy chválili okamžité zlepšenie nechtov, vlasov a rozjasnenie či zjednotenie pleti. Na dosiahnutie maximálneho efektu je však potrebné, aby sa DermoCollagen užíval dlhodobejšie. Ďalšiu pochvalu dostali tieto produkty za svoju skvelú chuť.

Objednávkový formulár
Obrázok Meno produktu Cena Počet Celkom cena
DermoCollagen_marine_piktogramy_CZ_1DermoCollagen Marine 3500 mg 30 vrecúšok
1.159 Kč
0 Kč
DermoCollagen_CZ_R_piktogramyDermoCollagen 30 vrecúšok
1.078 Kč
0 Kč
Cena celkom za produkty
0 Kč
ajax-loader Kolagén na pleť, vlasy a nechty | Salutem Pharma

×

TOP